Pragueweather icon from yr.no3 °C Rezervace
Online rezervace

Garance nejlepší ceny!
Garantujeme Vám, že v okamžiku rezervace získáte na našich stránkách nejnižší možnou dostupnou cenu. Pokud navíc zadáte v rezervačním formuláři promo kód GGPROMO, získáte slevu dalších 10% ze všech nabídek.


Zimní zahrada

Zimní Zahrada - je ideálním prostorem pro pořádání slavnostních rodinných akcí - svateb, promocí, narozenin, ale také firemních školeni a prezentací. Maximální kapacita Zelené Zahrady je: 36 míst pro svatební tabuli a 60 míst pro divadelní sezení. K dispozici je také klavír s počítačem zn. Yamaha, umožňující samostatné hraní bez klavíristy. 

Hledáte oázu klidu v rušné části Prahy, kde si budete chtít posedět s přáteli u šálku dobré kávy? Potřebujete čas pro zklidnění své mysli a ujasnění si svých budoucích kroků v podnikání, či osobním životě? Pak navštivte Hotel Green Garden na Fügnerově nám. v Praze 2 a vstupte do Zelené Zahrady tohoto hotelu.

Nejdříve Vás zaujme celkové originální řešení tohoto prostoru, určitě se zahledíte do celkové kompozice skleněné vitráže, která je vcelku dlouhá devět metrů. Autor, pan Moidl, zde obrazně vyjádřil představu o rozjímání v romantických zákoutích na břehu řeky Vltavy pod Hradčany. Pro tuto alegorii si vybral předlohy obrazů světoznámých barokních a renesančních mistrů, jako je Tizian, Hendrick van Balen, Hans von Aachen a dalších. Také Vás zaujme ručně vyřezávaná knihovna z konce 19.stol. 

Ruský malíř Gudimenko výtvarně zpracoval podobizny velikánů české historie, Jana Amose Komenského, Mistra Jana Husa a Karla IV, které jsou vloženy do ručně vyřezávaných rámů od mistra Jeslíka. Tyto tři osobnosti jsou svými postoji pro naši generaci symboly vzdělanosti, statečnosti, čestnosti, odvahy a tvořivé osvícené moci.

Mistr Gudimenko taktéž vytvořil olejomalbu Srí Bhagavana a jeho manželky Ammy. Tento muž je avatar, žijící v jihovýchodní části Indie. Svou jedinečnou a originální schopností přenosu léčivé kosmické energie uzdravuje lidi, kteří za ním jezdí do indické Univerzity Jednoty - Golden City, z celého světa 

Jestliže budete chtít vnímat paprsky slunce, prosvítající skrze korunu stromu a nechat se jimi hladit, stačí otevřít stahovací střechu nad trámovím této zahrady. Posezením v této zahradě naberete svůj ztracený klid a harmonii, budete se cítit lépe a zajisté budete řešit své budoucí věci s lehkostí a nadhledem.

Speciální nabídky

Zůstaňte min. 2 noci - SLEVA 20%
Více
Zdarma čokoládové pralinky na pokoji při příjezdu
Více
Welcome drink zdarma
Více