Pragueweather icon from yr.no5 °C Rezervace
Online rezervace

Garance nejnižší ceny!
Garantujeme Vám nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud tu samou nabídku najdete na jiné webové stránce levněji, kontaktujte bez prodlení náš hotel. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našel/našla jinde!


Restaurace

Green Garden Restaurant

 

Restaurace hotelu Green Garden situovaná v malebné Zimní Zahradě je ideálním místem pro romantickou večeři při svíčkách. Originální interiér restaurace včetně květinové výzdoby vytváří neopakovatelnou atmosféru. Restaurace nabízí české i mezinárodní speciality včetně vynikajících steaků a domácích dezertů. Náš šéfkuchař připravuje všechna jídla z pečlivě vybraných místních surovin. V nabídce naleznete také širokou paletu nápojů, včetně vynikajících jakostních českých, italských a francouzských vín. Restaurace je otevřena denně od 11:00 do 22:30. 

alt

Lobby Bar

Posaďte se a dopřejte si šálek kávy nebo chutný sendvič v hotelovém lobby baru. Naše menu nabízí široký výběr typických českých likérů a kvalitních vín z domácí i zahraniční provenience. Otevřen je denně od 10:00 do 23:00 (může se lišit v závislosti na ročním období).

Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz

Speciální nabídky

Zůstaňte min. 4 noci a získáte transfer z letiště ZDARMA
Více
Zůstaňte min. 2 noci - SLEVA 20%
Více
Rezervujte a zaplaťte nyní - SLEVA 30%
Více
Zdarma čokoládové pralinky na pokoji při příjezdu
Více