Pragueweather icon from yr.no3 °C Rezervace
Online rezervace

Garance nejlepší ceny!
Garantujeme Vám, že v okamžiku rezervace získáte na našich stránkách nejnižší možnou dostupnou cenu. Pokud navíc zadáte v rezervačním formuláři promo kód GGPROMO, získáte slevu dalších 10% ze všech nabídek.


Restaurace

Green Garden Restaurant

Restaurace hotelu Green Garden situovaná v malebné Zimní Zahradě je ideálním místem pro romantickou večeři při svíčkách. Originální interiér restaurace včetně květinové výzdoby vytváří neopakovatelnou atmosféru. Restaurace nabízí české i mezinárodní speciality včetně vynikajících steaků a domácích dezertů. Náš šéfkuchař připravuje všechna jídla z pečlivě vybraných místních surovin. V nabídce naleznete také širokou paletu nápojů, včetně vynikajících jakostních českých, italských a francouzských vín. Restaurace je otevřena denně od 11:00 do 22:00. 

Pro rezervaci stolu prosím volejte 224 261 182, nebo napište na reservation,greengarden,cz

alt

Lobby Bar

Posaďte se a dopřejte si šálek kávy nebo chutný sendvič v hotelovém lobby baru. Naše menu nabízí široký výběr typických českých likérů a kvalitních vín z domácí i zahraniční provenience. Otevřen je denně od 10:00 do 23:00 (může se lišit v závislosti na ročním období).

Speciální nabídky

Zůstaňte min. 2 noci - SLEVA 20%
Více
Zdarma čokoládové pralinky na pokoji při příjezdu
Více
Welcome drink zdarma
Více