Pragueweather icon from yr.no-2 °C Rezervace
Online rezervace

Garance nejnižší ceny!
Garantujeme Vám nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud tu samou nabídku najdete na jiné webové stránce levněji, kontaktujte bez prodlení náš hotel. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našel/našla jinde!


Pokoje

Green Garden Hotel nabízí 60 elegantně zařízených pokojů. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále pak Rodinné Apartmá, Deluxe Suite a Svatební Apartmá. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně vybavené, aby zaručili pohodlný a odpočinkový pobyt. Každá koupelna je originálně navržená v odlišném květinovém vzoru. Některé pokoje v nejvyšším podlaží nabízí překrásný výhled na Pražský Hrad. 

Pro pobyt vozíčkářů jsou zařízené 2 pokoje a všechny prostory v přízemí mají bezbariérový přístup. Pokud přijedete s miminkem, je u nás k dispozici zdarma dětská postýlka. V celém hotelu platí zákaz kouření.

Superior pokoje

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové superior pokoje. Tyto útulné pokoje jsou vybaveny kvalitním dřevěným nábytkem. Každá koupelna je originálně navržená v odlišném květinovém vzoru. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Rodinné apartmá

Apartmá se skládá z ložnice a obývacího pokoje a je vybaveno manželskou postelí o rozměrech 200 x 200 cm a dvěma rozkládacími pohovkami o rozměrech 160 x 190 cm. Navíc může být vybaveno přistýlkou. Maximální kapacita je 2 dospělí a 3 děti do 15 let. Velikost pokoje je 58 m².

Luxusní apartmány

Náročným hostům nabízíme možnost ubytování v luxusních apartmánech. K dispozici jsou Svatební Apartmá a Deluxe Suite. Apartmány jsou vybaveny luxusním stylovým dřevěným nábytkem a jako dárek na uvítanou zde hosté naleznou láhev sektu a čokoládové pralinky.

Speciální nabídky

Zůstaňte min. 4 noci a získáte transfer z letiště ZDARMA
Více
Zůstaňte min. 2 noci - SLEVA 20%
Více
Rezervujte a zaplaťte nyní - SLEVA 30%
Více
Zdarma čokoládové pralinky na pokoji při příjezdu
Více