Pragueweather icon from yr.no3 °C Rezervace
Online rezervace

Garance nejlepší ceny!
Garantujeme Vám, že v okamžiku rezervace získáte na našich stránkách nejnižší možnou dostupnou cenu. Pokud navíc zadáte v rezervačním formuláři promo kód GGPROMO, získáte slevu dalších 10% ze všech nabídek.


z Vaší pozice
zadaná pozice
Trasa
Zapnout mapu/navigaci
Vypnout mapu/navigaci

Poloha

Green Garden Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy. Všechny významné památky a atrakce se nacházejí v docházkové vzdálenosti od hotelu.

  • Václavské náměstí: 10 min. chůze
  • Národní museum: 10 min. chůze
  • Státní Opera: 15 min. chůze
  • Staroměstské náměstí: 25 min. chůze
  • Kongresového centrum: 15 min. chůze

Naše residence se rovněž nachází pouze několik kroků od stanice metra a tramvaje poskytující snadný dosah do celého města a přilehlých oblastí.

alt

Jak nás najdete?

Z letiště Václava Havla

Taxi
Taxi jsou k dispozici na stanovišti přímo před příletovým terminálem. Cesta do hotelu stojí cca 950 Kč.

Hotelový limousine service
Abychom Vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, můžeme pro Vás zajistit transfer z letiště do hotelu za příznivou cenu 950 Kč (cena za automobil - max. 4 osoby). Transfer je možno zarezervovat spolu s ubytováním v sekci rezervace.

Městská hromadná doprava
Jeďte autobusem číslo 119 z letiště na stanici Nádraží Veleslavín, kde přestupte na metro. Z Nádraží Veleslavín jeďte na stanici Muzeum, ve které přestupte z trasy A na trasu C. Poté jeďte jednu zastávku do stanice I.P.Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Green Garden najdete po 300 metrech na rohu Legerovy ulice a Fügnerova náměstí. Jízdenka stojí 40 Kč.

 alt

Z vlakových nádraží

Z Hlavního nádraží
Z hlavního nádraží jeďte pouze 2 stanice do stanice I.P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Green Garden najdete po 300 metrech na rohu Legerovy ulice a Fügnerova náměstí. Jízdenka stojí 30 Kč.

Z Holešovického nádraží
Z Holešovického nádraží jeďte pouze 5 stanic do stanice I.P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Green Garden najdete po 300 metrech na rohu Legerovy ulice a Fügnerova náměstí. Jízdenka stojí 30 Kč.

alt

Autem

GPS 50°4'17.695"N, 14°25'49.028"E

Z Brna
Hotel se nachází přímo na hlavním tahu Praha - Brno, E50/E65. Poté, co přejedete Nuselský most, naleznete hotel po 200 metrech na levé straně.

Z Teplic
Pouze následujte směrové značení na Brno. Jakmile minete Václavské náměstí a Národní muzeum, pokračujte stále dál Sokolskou ulicí. Hotel naleznete po 700 metrech na levé straně na rohu Legerovy ulice a Fügnerova náměstí.

Speciální nabídky

Zůstaňte min. 2 noci - SLEVA 20%
Více
Zdarma čokoládové pralinky na pokoji při příjezdu
Více
Welcome drink zdarma
Více